Franczyza


Speedqueen – jest to ogólnoświatowa sieć pralni samoobsługowych z renomowaną marką maszyn speedqueen.Jest to najbardziej elastyczny i bezpiczny pomysł na biznes . Każdą Pralnię samoobsługową staramy się dostować indywidualnie do danego rynku oraz wielkości lokalu

W ramach naszego konceptu Pralnia samoobsługowa Speed Queen oferujemy pełne wsparcie techniczne, pełne doradztwo na każdym etapie tworzenia pralni. Poprowadzimy projekt od zbadania lokalizacji aż po wykończenie Twojej pralni pod klucz. Oferujemy pełne wsparcie również po uruchomieniu pralni w zakresie marketingu. Nasi specjaliści na każdym etapie rozwoju biznesu będą analizować i właściwie ukierunkowywać działania.

Ten biznes nie jest zależny od pracowników!!! Masz pełną kontrolę na tym, co się dzieje w pralni z każdego miejsca na całym świecie!!!

Pralnia samoobsługowa SpeedQueen to bezpieczny biznes dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wsparciu poprzez pomoc przy wyborze lokalizacji, tworzeniu indywidualnych projektów technicznych i 3D każdej pralni indywidualanie ,optymalnym doborze maszyn, oddaniu pralni gotowej do działania, właściwemu ukierunkowaniu i pomocy w działaniach marketingowych.

W zamian stajesz się częścią rozwijającej się w Europie sieci pralni samoobsługowych SpeedQueen W pełni zautomatyzowany i wyposażony w najnowsze technologie i rozwiązania SpeedQueen

Kontakt

Jacek Zieliński 504040782

biuro@pralniaspeedqueen.waw.pl


Urysynów

Anody

Mokotów

Bartycka

Żoliborz

Bielany

Targówek

Bródno

Praga Południe

Gocław

Praga Południe

Grochów – Grochowska

Praga Południe

Grochów – Terespolska

Mokotów

Kierbedzia

Wola

Nowolipki

Bródno

Odrowąża

Bemowo

Pełczyńskiego

Śródmieście / Wola

Pereca

Śródmieście

Poznańska

Ursynów

Roentgena

Żoliborz

Rydygiera

Wilanów

Rzeczypospolitej

Tarchomin

Światowida

Praga Północ

Szwedzka 30

Śródmieście

Tamka

Ochota

Włodarzewska

Mokotów

Woronicza

Gwarancja jakości usług & atrakcyjnych cen


Jesteśmy przygotowani do pomocy naszym Klientom na każdym etapie prania. Dysponujemy profesjonalnymi środkami, wspomagającymi proces odświeżania wszelkiego rodzaju tkanin. Odplamiacze, wybielacze, proszki, płyny do płukania, a także 10 różnych programów piorących.

CENNIK

Dołącz do nas


Chcesz otworzyć własną pralnię pod szyldem Speed Queen?

Speedqueen – jest to ogólnoświatowa sieć pralni samoobsługowych z renomowaną marką maszyn.

FRANCZYZA

Pralnia samoobsługowa to miejsce, w którym możesz samodzielnie uprać i wysuszyć swoje ubrania bez konieczności posiadania własnej pralki. Znajdziesz tu różne wielkości pralek, które umożliwiają pranie większych i bardziej wymagających tkanin oraz kocy czy dywanów.

Korzystając z pralni samoobsługowej, masz pełną kontrolę nad procesem prania - wybierasz odpowiedni program, dodajesz detergenty i ustawiasz preferowane temperatury, aby zapewnić najlepszą jakość czyszczenia dla swoich ubrań.