Pralnie
samoobsługowe
Czynne non stop w niedziele i święta - 24h/dobę

Franczyza

Speedqueen – jest to ogólnoświatowa sieć pralni samoobsługowych z renomowaną marką maszyn speedqueen.Jest to najbardziej elastyczny i bezpiczny pomysł na biznes . Każdą Pralnię samoobsługową staramy się dostować indywidualnie do danego rynku oraz wielkości lokalu

W ramach naszego konceptu Pralnia samoobsługowa Speed Queen oferujemy pełne wsparcie techniczne, pełne doradztwo na każdym etapie tworzenia pralni. Poprowadzimy projekt od zbadania lokalizacji aż po wykończenie Twojej pralni pod klucz. Oferujemy pełne wsparcie również po uruchomieniu pralni w zakresie marketingu. Nasi specjaliści na każdym etapie rozwoju biznesu będą analizować i właściwie ukierunkowywać działania.

Ten biznes nie jest zależny od pracowników!!! Masz pełną kontrolę na tym, co się dzieje w pralni z każdego miejsca na całym świecie!!!

Pralnia samoobsługowa SpeedQueen to bezpieczny biznes dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wsparciu poprzez pomoc przy wyborze lokalizacji, tworzeniu indywidualnych projektów technicznych i 3D każdej pralni indywidualanie ,optymalnym doborze maszyn, oddaniu pralni gotowej do działania, właściwemu ukierunkowaniu i pomocy w działaniach marketingowych.

W zamian stajesz się częścią rozwijającej się w Europie sieci pralni samoobsługowych SpeedQueen W pełni zautomatyzowany i wyposażony w najnowsze technologie i rozwiązania SpeedQueen

Kontakt

Jacek Zieliński 504040782

biuro@pralniaspeedqueen.waw.pl